Bangalos Vila Do Arraial
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Spa en ontspanning Spa-lounge |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze gesitueerde in Porto Seguro Bangalos Vila Do Arraial Porto Seguro ligt binnen 2 km afstand van het Ecopark Arraial d'Ajuda en biedt toegang tot verschillende attracties in de omgeving.
Dit vakantiehuis bevindt zich binnen 15 rijden van het Cultureel centrum. De villa is op 2,1 km van de Rua do Mucugê gesitueerd.
Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. De badkamers hebben ook badlakens voor extra comfort.
De gesitueerde in Porto Seguro Bangalos Vila Do Arraial beschikt over een kitchenette uitgerust met glaswerk. Gasten zullen genieten van gerechten uit de Zuid-Amerikaanse keuken, geserveerd in Trem Bão Buthiquim, dat op 15 minuten lopen ervandaan ligt. Gasten kunnen de luchthaven Porto Seguro gemakkelijk bereiken, op 30 minuten rijden van de woning.
- Locale bezienswaardigheiden
- Teatro Comunitario988 km
- Arco-Iris Turismo1438 km
- Rua do Mucugê1527 km
- Broadway Street1245 km
- Praia do Parracho1598 km
- Morocha Club1419 km
- Galeria de Arte Keko Valenzuela1530 km
- Arraial Trip Tur1359 km
- strand Mucuge1559 km
- Luchthavens
- Luchthaven Porto Seguro14 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Ligstoelen
- Tuin
- Spa-lounge
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Mini bar
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Porto Seguro van Bangalos Vila Do Arraial?
De luchthaven Porto Seguro en Bangalos Vila Do Arraial liggen op een afstand van 5 km van elkaar. - ❓
Biedt Bangalos Vila Do Arraial een draadloze internetverbinding?
Ja, Bangalos Vila Do Arraial heeft WiFi in de hele accommodatie. - ❓
Hoeveel kost het om Bangalos Vila Do Arraial te boeken?
De gemiddelde prijs in Bangalos Vila Do Arraial is $38. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Bangalos Vila Do Arraial kun je aanbevelen?
Gasten van Bangalos Vila Do Arraial kunnen eten in Trem Bão Buthiquim restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis beschikt over een kitchenette met glaswerk. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Bangalos Vila Do Arraial?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Porto Seguro zijn de Rua do Mucugê en het Ecopark Arraial d'Ajuda, die respectievelijk op 2 en 2,1 km van Bangalos Vila Do Arraial liggen. Daarnaast is het Cultureel centrum (7 km) ook een aanrader om te bezoeken.